Kejohanan Ping Pong Terbuka 1 Malaysia Piala Datuk Bndr 2017

Tournament New/Past

Kejohanan Ping Pong Terbuka 1 Malaysia Piala Datuk Bndr 2017

Postby BigBear » Sat Feb 04, 2017 6:19 pm

Assalamualaikum & Selamat Sejahtera,
Saya selaku penganjur ingin menjemput pihak tuan menyertai pertandingan berikut:-

Tarikh Kejohanan: 07,08,09 April 2017
Masa Kejohanan: 9.00 pagi- 9.00malam
Tempat Kejohanan: Stadium Badminton Cheras, Jalan Cheras, Taman Pertama, 56000 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan, Kuala Lumpur.
___________________________________________________________________

1. Tentatif Kejohanan

Jumaat (07 Apr 2017)

7.30pm-8.30pm- Pendaftaran kategori Bergu Terbuka.

9.00pm-12.00pm- Perlawanan bergu dalam kumpulan Bermula (sehingga tamat pusingan kedua).


Sabtu (08 Apr 2017)

7.30am-8.30am- Pendaftaran Novis Berpasukan Terbuka (Cup & Plate) dan
Berpasukan Wanita (Bukan Kaum Cina).

9.00am-9.00pm- Perlawanan Berpasukan Terbuka.
(sehingga tamat).


Ahad (9 Apr 2017)

7.30am-8.30am- Pendaftaran Perseorangan Terbuka (Handicap) & Perseorangan Wanita (Bukan Kaum Cina)

9.00am-9.00pm- Perlawanan Perseorangan (sehingga tamat).
3.00pm- 9.00pm – Perlawanan bergu 3rd round (sehingga tamat).


(TERTAKLUK KEPADA PINDAAN DAN PENYERTAAN)


1.1 Tarikh tutup: 31 Mac 2017

1.2 Undian: 1 April 2017 di IPD Banting, Selangor Darul Ehsan.




2. KATEGORI

2.1 Perseorangan Terbuka Handicaped
2.2 Perseorangan Wanita (Bukan Kaum Cina)
2.3 Berpasukan Terbuka (Cup & Plate)
2.4 Berpasukan Wanita (Bukan Kaum Cina)
2.5 Bergu Terbuka

3. UNDANG UNDANG RASMI PERTANDINGAN

3.1 Kejohanan ini akan dijalankan mengikut Undang-Undang ITTF yang berkuatkuasa serta diterima pakai oleh Persatuan Ping Pong Malaysia dan peraturan-peraturan lain yang ditetapkan oleh Jawatankuasa Penganjur.

3.2 Hanya getah yang disenaraikan dalam ‘List Authorised Racket Covering’ No. 2015A, berkuatkuasa 31 Mac 2017 –1 Oktober 2017 sahaja yang dibenarkan.

3.3 Sebarang bantahan mengenai getah yang diubahsuai hendaklah dilakukan SEBELUM perlawanan dimulakan dan bantahan tidak akan diterima selepas perlawanan tamat.


4. KELAYAKAN PESERTA

4.1 PERSEORANGAN TERBUKA (HANDICAPED)

4.1.1 Terbuka kepada semua warganegara Malaysia.

4.1.2 Sistem Handicap digunakan bagi menentukan aras pemain iaitu:

a) Level A: Pemain yang pernah mewakili NEGARA = 0 point;
b) Level B: Pemain yang pernah mewakili NEGERI / SUKMA / PERPADUAN / REMAJA KEBANGSAAN /
SUPERLIGA/ REMAJA NEGERI = 2 point;
c) Level C: Pemain NOVIS = 4 point.

4.1.3 Pemain pada klausa 4.1.2 yang berumur dibawah 15 tahun ke bawah ( sebelum 1/1/2002) dikira NOVIS manakala yang berumur 60 tahun keatas ( selepas 1/1/1957) keatas dikira sebagai pemain Level B.

4.1.4 Penganjur berhak menggunakan budi bicara di dalam memutuskan status / penyertaan para pemain. Keputusan penganjur adalah muktamad.

4.2 PERSEORANGAN WANITA (BUKAN KAUM CINA)
4.2.1 Terbuka kepada semua pemain wanita yang bukan kaum cina.
4.2.2 Penganjur berhak menggunakan budi bicara di dalam memutuskan status / penyertaan para pemain. Keputusan penganjur adalah muktamad.


4.3 BERPASUKAN NOVIS TERBUKA (Cup & Plate)

4.3.1 Terbuka kepada semua warganegara dan bukan warganegara Malaysia.

4.3.2 Pemain yang pernah bermain dalam kejohanan NEGARA /NEGERI / PERPADUAN /REMAJA KEBANGSAAN tidak dibenarkan menyertai acara ini (bagi Tentera/Polis dikecualikan dari syarat ini kecuali Remy.
4.3.3 Pemain yang berstatus Remaja Negeri & Sukma hanya dibenarkan seorang sahaja dan tidak dibenarkan berada dalam satu-satu pasukan yang sama. (bagi Tentera/Polis dikecualikan dari syarat ini kecuali Remy).

4.3.4 Pemain berikut dikira sebagai Novis dan dibenarkan menyertai kategori ini:
a)Pemain yang berumur 15 tahun kebawah ( sebelum 1/1/2002) bagi klausa 4.3.2 & 4.3.3.
b)Pemain NEGERI yang berumur 55 tahun ke atas ( selepas 1/1/1962), pemain PERPADUAN yang berumur 40 tahun ke atas ( selepas 1/1/1977) yang berada di klausa 4.3.2 namun SEORANG sahaja yang dibenarkan berada dalam satu-satu pasukan dan dibenarkan bergabung dengan pemain di klausa 4.3.3.

4.3.5 Penganjur berhak menggunakan budi bicara di dalam memutuskan status / penyertaan para pemain. Keputusan penganjur adalah muktamad.

4.4 BERPASUKAN WANITA (BUKAN KAUM CINA)
4.4.1 Pemain yang pernah bermain dalam kejohanan NEGERI/ PERPADUAN /SUKMA dibenarkan menyertai acara ini tetapi hanya seorang saja dibenarkan dalam satu pasukan.
4.4.2 Pemain yang berada di klausa 4.4.1 yang berumur 35 tahun ke atas dikira sebagai pemain novis.
4.4.3 Penganjur berhak menggunakan budi bicara di dalam memutuskan status / penyertaan para pemain. Keputusan penganjur adalah muktamad.

4.5 BERGU TERBUKA

4.5.1 Terbuka kepada semua warganegara Malaysia

4.5.2 Pemain yang pernah bermain dalam kejohanan NEGERI / SUKMA / LIGA SUPER/ PERPADUAN / REMAJA NEGERI/REMAJA KEBANGSAAN dibenarkan menyertai kategori ini tetapi tidak dibenarkan berpasangan sesama sendiri.

4.5.3 Pemain yang berada diklausa 4.5.2 yang berumur dibawah 15 tahun kebawah (sebelum 1/1/2002) dan 60 tahun keatas (selepas 1/1/1957) dikira sebagai pemain novis.

4.5.4 Penganjur berhak menggunakan budi bicara di dalam memutuskan status / penyertaan para pemain. Keputusan penganjur adalah muktamad.




5. FORMAT BAGI KATEGORI BERPASUKAN
5.1 BERPASUKAN TERBUKA(Cup & Plate)

5.1.1 Jumlah pemain berdaftar; minima 3 orang dan maksima 4 orang.

5.1.2 Pemain lelaki dan wanita dibenarkan bermain di dalam satu pasukan.
5.1.3 Hanya seorang pemain di dalam setiap pasukan dibenarkan bermain dua kali sama ada perseorangan pertama dan bergu atau perseorangan kedua dan bergu.

5.1.4 Format perlawanan adalah 2 perseorangan & 1 bergu. Susunan perlawanan adalah seperti berikut:-

Perlawanan pertama : Perseorangan pertama
Perlawanan kedua : Perseorangan kedua
Perlawanan ketiga : Bergu

5.1.5 Pasukan-pasukan yang berdaftar akan dibahagikan kepada beberapa kumpulan, iaitu 3 ataupun 4 pasukan (bergantung kepada jumlah penyertaan) dalam setiap kumpulan akan bermain secara liga.


5.1.6 Format Permainan:-

• Peringkat kumpulan, liga satu pusingan

• Semua pasukan akan layak ke pusingan kedua yang akan dijalankan secara format kalah mati.

• Johan & Naib Johan setiap kumpulan bermain dalam Pusingan Kalah mati CUP manakala Tempat 3 & 4 akan bermain dalam pusingan kalah mati PLATE.

• Kiraan 11 mata, terbaik 5 set.


5.2. BERPASUKAN WANITA (BUKAN KAUM CINA)

5.2.1 Jumlah pemain berdaftar minima 2 orang dan maksima 4 orang.
5.2.2 Setiap Pemain di dalam setiap pasukan tidak dibenarkan bermain dua kali dalam format perseorangan.

5.2.3 Format perlawanan adalah 2 perseorangan 1 bergu. Susunan perlawanan adalah seperti berikut:-

Perlawanan pertama : Perseorangan pertama
Perlawanan kedua : Perseorangan kedua
Perlawanan ketiga : Bergu


5.2.4 Pasukan-pasukan yang berdaftar akan dibahagikan kepada beberapa kumpulan, iaitu 3 ataupun 4 pasukan (bergantung kepada jumlah penyertaan) dalam setiap kumpulan akan bermain secara liga.

5.2.5 Format Permainan:-

• Peringkat kumpulan, liga satu pusingan

• Pusingan kedua akan dijalan secara format kalah mati.

• Johan & Naib Johan setiap kumpulan bermain dalam Pusingan Kalah mati

• Kiraan 11 mata, terbaik 5 set.


6. YURAN PENYERTAAN

6.1 Perseorangan Terbuka- RM30.00

6.2 Berpasukan Terbuka- RM120.00

6.3 Bergu Terbuka- RM50.00
6.4 Berpasukan Wanita (Bukan Kaum Cina)- RM120.00
6.5 Perseorangan Wanita (Bukan Kaum Cina)- RM30.00


7. HADIAH

7.1 Berpasukan Terbuka:-

Cup
Johan : RM2000.00 + medal + Piala pusingan + Piala Iringan

Naib Johan : RM1000.00 + medal

Separuh Akhir : RM500.00 + medal
Suku Akhir: RM200.00 + medal
Plate
Johan : RM300.00 + medal

Naib Johan : RM200.00 + medal

Separuh Akhir : RM100.00 + medal

7.2 Berpasukan Wanita (Bukan Kaum Cina)

Johan : RM1000+ medal + Piala pusingan + Piala Iringan

Naib Johan : RM500 + medal

Separuh Akhir : RM300 + medal

Suku Akhir : RM200 + medal



7.3 Bergu Terbuka

Johan-RM600 + Medal

N.Johan- RM400 + Medal

Ketiga & Keempat-RM150 + Medal

Suku Akhir x 4- RM80 + Medal



7.4 Perseorangan Terbuka (Handicaped)

Johan-RM600 + Medal

N.Johan- RM400 + Medal

Ketiga&Keempat-RM150 + Medal

Suku Akhir x 4- RM80 + Medal

7.5 Perseorangan Wanita (Bukan Kaum Cina)

Johan-RM600 + Medal

N.Johan- RM400 + Medal

Ketiga&Keempat-RM150 + Medal

Suku Akhir x 4- RM80 + Medal








8. PEMBERIAN MATA DAN PENENTUAN KEMENANGAN PASUKAN / BERGU / PERSEORANGAN.

8.1 Pemberian mata dan penentuan kemenangan adalah berdasarkan format berikut:

(a) Menang : 2 mata
(b) Kalah : 0 mata

8.2 Sekiranya setelah semua perlawanan di peringkat liga selesai dan jika didapati 2 pasukan / pasangan atau lebih memperolehi jumlah mata yang sama, maka tatacara mengikut susunan kaedah berikut akan diambilkira bagi menentukan pemenang di antara pasangan yang memperolehi mata yang sama banyak:-

8.3. Sekiranya ada 2 perseorangan/ pasukan/ pasangan yang memperolehi mata yang sama, maka Johan Kumpulan akan ditentukan di atas berdasar keputusan di antara 2 pasukan/pasangan tersebut.

8.4 Andaikata terdapat 3 pasukan/pasangan yang memperolehi jumlah mata yang sama, maka kaedah berikut akan digunakan mengikut urutan.

(a) Bilangan Perlawanan : Nisbah menang / kalah
(b) Bilangan Permainan/Set : Nisbah menang / kalah
(c) Bilangan mata permainan : Nisbah menang / kalah


9. MENARIK DIRI

9.1 Menarik diri (walkover) adalah tidak dibenarkan. Jika ini berlaku, pasukan/bergu/perseorangan berkenaan akan dibatalkan penyertaannya dan wang penyertaan tidak akan dikembalikan.

9.2 Pasukan / pasangan / perseorangan yang lewat 10 minit dari masa yang ditetapkan (tanpa alasan yang munasabah) akan dianggap memberi kemenangan percuma kepada pihak lawan dengan kiraan 3-0.

9.3 Semua keputusan perlawanan terdahulu pasukan / pasangan yang menarik diri akan tidak akan diambil kira.









10. PERKARA AM

10.1 Pihak penganjur berhak memanjangkan masa kejohanan sekiranya berlaku sesuatu yang di luar jangkaan ( tidak dapat dielakkan ).

10.2 Pihak penganjur berhak membatalkan penyertaan pemain/pasukan yang melanggar peraturan.

10.3 Jika terdapat sebarang masalah atau kerumitan yang tidak diperuntukkan di dalam peraturan-peraturan ini, Jawatankuasa penganjur akan memutuskan dan keputusan adalah muktamad.

10.4 Pihak penganjur berhak menambah atau membuat perubahan ke atas peraturan-peraturan yang dianggap perlu untuk melancarkankan perjalanan kejohanan ini.

10.5 Jawatankuasa pertandingan akan menjadi Juri Bantahan.

10.6 Sebarang bantahan (kecuali syarat 3.3) hendaklah dikemukakan dalam 30 minit selepas tamat perlawanan beserta cagaran wang tunai sebanyak RM300.00. Wang cagaran tidak akan dikembalikan jika bantahan tidak disabitkan.


11. PENGADIL

11.1 Untuk perlawanan liga,pusingan kedua,ketiga dan suku akhir dalam acara berpasukan,bergu dan perseorangan,kerjasama adalah dipohon daripada pemain untuk menjadi pengadil.

11.2 Pengadil hanya disediakan mulai peringkat separuh akhir hingga akhir.


12. BORANG PENYERTAAN DAN BAYARAN

12.1 Para peserta DIWAJIBKAN menjelaskan bayaran penyertaan terlebih dahulu sebagai pengesahan penyertaan atau "booking" sebelum tarikh tutup kejohanan.
Slip bayaran hendaklah disertakan dengan borang penyertaan kejohanan dan hendaklah diemailkan kepada pialadatukbandarkualalumpur@gmail.com atau dihantar secara whatssup/wechat/sms kepada urusetia kejohanan berikut :
(Akmal 013-4240350)

12.2 Bayaran terus boleh dibuat ke akaun bank tersebut:

NAMA BANK : Maybank

NO. AKAUN : 562731119285

BAYAR KEPADA : Klang TRS Cleaning Services



12.3 Penyertaaan adalah adalah berdasarkan ‘First Come First Serve’ dan tertakluk kepada penerimaan yuran pendaftaran.


12.4 Sekiranya selepas tarikh tutup pada 1 April 2017 dan penyertaan melebihi dari kuota, maka pasukan yang telah menjelaskan yuran penyertaan akan diterima serta disahkan penyertaan, walaupun mendaftar pada ‘last minute’.


13. BOLA KEJOHANAN

13.1 Bola 40+ 3 bintang berjenama TUTTLE berwarna putih akan digunakan dalam kejohanan ini. (Tertakluk kepada pindaan)

14. KESELAMATAN

14.1 Pihak penganjur tidak akan bertanggung jawab keatas sebarang kemalangan / kecederaan / kerugian / kehilangan harta benda pemain sebelum, semasa atau selepas kejohanan ini.

14.2 Semua pemain diminta mematuhi arahan dari pihak penganjur dari masa ke semasa.

14.3 Kerjasama diminta dari semua pemain agar menjaga kebersihan dewan dan persekitarannya.


15. PENGINAPAN

Pihak penganjur tidak meyediakan atau menguruskan penginapan untuk peserta.


16. KUDAPAN

Gerai menyediakan sarapan pagi, makan tengahari, minum petang serta makan malam akan disediakan (secara berbayar) di sebelah dewan permainan.

Sebarang pertanyaan dan info mengenai kejohanan ini,sila hubungi :-

Akmal (Pendaftaran) -013-4240350
Harris (Teknikal)- 019-4786796
Attachments
KEJOHANAN PING PONG PIALA DATUK BANDAR KUALA LUMPUR SIRI 1 2017.pdf
(177.38 KiB) Downloaded 314 times
Last edited by BigBear on Wed Apr 05, 2017 12:00 pm, edited 3 times in total.
BigBear
Superuser
Superuser
 
Posts: 273
Joined: Fri May 11, 2012 5:43 pm
 

Re: Kejohanan Ping Pong Terbuka 1 Malaysia Piala Datuk Bndr

Postby BigBear » Mon Feb 06, 2017 8:27 pm

TARIKH tutup hari ini!!!TERHAD UNTUK 144 single handicapped,30 single wanita,64 berpasukan cup n plate,16 berpasukan wanita dan 72 bergu..MOHON jasa baik setiap pasukan/bergu/perseorangan membuat bayaran penuh dan mengemaskini nama pemain sebelum tarikh tutup..Terima Kasih

Booking Terkini Kejohanan Ping Pong Terbuka 1 Malaysia Piala Datuk Bandar 2017 (31/3/2017)

Perseorangan Terbuka Handicapped
1.Ramli LaiciKang - PAID 6/2
2.Ipin - JKR TTC
3.Zafrul Pilah
4.Afiq NT - PAID 11/3
5.Low Kok Ting - Win Win - PAID 17/2
6.Amy - Win Win - PAID 17/2
7.Lim Khean Beng - Morning Sun - PAID 8/3
8.Lau Boon Cheok - Morning Sun
9.Lim Kong Peng - Morning Sun - PAID 8/3
10.Mat Nijang
11.Hafiz -Zjk
12.Syed Azwan - Zjk
13.Nasri - Zjk
14.Roland - Zjk
15.Mazlan - Zjk
16.Nuzul - Zjk
17.Maliki - Zjk
18.Napi - Zjk
19.Suhaidi - Zjk
20.Izzat - Zjk
21.Fauzan - Zjk
22.Danial Iskandar - Sb Resources
23.Syazwan Yusoff - Shah Alam - PAID 7/3
24.Salleh - Shah Alam
25.Azhar RR - Rawang - PAID 22/2
26.Din WangHao
27.Izzul Hakim - Cheras
28.Omar Hakim - HIDAYAH - PAID 27/3
29.Muhd Muaz - HIDAYAH - PAID 27/3
30.Tun Gaddafi - HIDAYAH - PAID 27/3
31.Pedang Langit - PAID 30/3
32.Hafeez - Cutt - PAID 9/3
33.Lan Chabang - Cutt - PAID 9/3
34.Arel - Kppk
35.Samad - Kppk - PAID 18/3
36.Zainul - Kppk - PAID 19/3
37.Nassier - NAVY - PAID 31/3
38.Mazrul - Sentral Warrior - PAID 20/3
39.Sabri-DBKL - PAID
40.Mad Noor - DBKL - PAID
41.Faidsal - DBKL - PAID
42.Fakrul Razi - DBKL - PAID
43.Kamal - DBKL - PAID
44.Zaidan - DBKL - PAID
45.Rahmad - DBKL - PAID
46.Zulatfi - UiTM
47.Hilman - DYNAMIC FIGHTERS
48.Yik Ming - GEMA
49.Low Kar Xi - GEMA
50.Chan Guan Xian - GEMA
51.Leonard Tan - GEMA
52.Ian Tan - GEMA
53.Danny Ng - GEMA
54.Tey Pin Siong - GEMA
55.Alex Tan - GEMA
56.Loo Peng Wah - GEMA
57.Lim B Kheng - GEMA
58.Miorfaris - KOKINIWA
59.Louis - TTS
60.Fazari - TTS
61.Lennard Teh - TTS
62.Farid - PADUKA TTC
63.Akmal - PADUKA TTC
64.Zafarul - PADUKA TTC
65.Ajam - PADUKA TTC
66.Izzwan - PERAK
67.Maling - HOME ALONE - PAID 27/3
68.Nazri Fx - PENANG
69.Ramlan - TJP - PAID 31/3
70.Ir Lim Tze Thean - PAID 29/3
71.Eng Yao - USM - PAID 14/3
72.Osman Yee - USM - PAID 14/3
73.Rozairi - USM - PAID 14/3
74.Mizi Tg Malim - USM - PAID 14/3
75.Sim Kee Young - USM - PAID 30/3
76.Ridzuan Sabah - USM - PAID 14/3
77.Brandon - USM - PAID 14/3
78.Kc Ang - USM - PAID 30/3
79.Taufiq - IVMIST - PAID 29/3
80.Tarmizi - IVMIST - PAID 29/3
81.Saw Hua - JOEL YAP
82.Afai - JOEL YAP
83.Imaduddin - UTEM
84.Yee Yen Hoe - UTEM
85.Ijanz - PIMPLEHOLICS - PAID 29/3
86.Ery - MERCUMAYA
87.Daniel Law - LKS
88.Lim Jing Xuan - LKS
89.Kelvin Chen - LKS
90.Aci - MTK SPORT
91.Eizlan - MTK SPORT
92.Dashrul - MTK SPORT
93.Haziq - MTK SPORT
94.Razak - MALACCA WARRIORS - PAID 30/3
95.Suhaimi - MALACCA WARRIORS - PAID 30/3
96.Saiful - MALACCA WARRIORS PAID 30/3
97.Tariq - MALACCA WARRIORS - PAID 30/3
98.Deng Yaoliang - STRATEGIC TITAN
99.Lin Chia Wei - STRATEGIC TITAN
100.Ku Sha Lih - PAID 2/3
101.Tan Wei Sheng - GSS - PAID 31/3
102.Braco ooi - GSS - PAID 31/3
103.Teoh Jin Yang - GSS - PAID 31/3
104.Tan Ming Song - GSS - PAID 31/3
105.Chan Yik Ben - SEKINCHAN - PAID 29/3
106.Nabil - SKY - PAID 31/3
107.Ezzuddin - SKY - PAID 31/3
108.Azizi Chikaro - UNTOLD LEGEND
109.Hamizan - GASARC - PAID 20/3
110.ZY Tan - SG LONG - PAID 23/3
111.Sharol - KLO
112.Adan - PAYA JARAS - PAID 25/3
113.Matthias - LAYTON BRIDGE TTA
114.Rueben - LAYTON BRIDGE TTA
115.Annabelle - LAYTON BRIDGE TTA
116.Zulkazo - XXX
117.Lan Kee Tom - XXX
118.Wong Jian Liang - PAID 9/2
119.Pali - PPOM - PAID 29/3
120.Aimal - GEWO MSA - PAID 19/3
121.Nasir - GEWO MSA - PAID 31/3
122.Afiq - GEWO MSA
123.Angel - P8
124.Hilmi - P8
125.Nazhan Arif - MEDSOC - PAID 27/3
126.Ooi Chiou Jia - MEDSOC - PAID 27/3
127.Masrul Nizam - PKNS
128.Airul - PKNS
129.Zamzuri - PKNS
130.Rizwan BBB - PAID 12/3
131.Jukie - MXPS
132.Desmond - Tuttle
133.Desson Lim - Tuttle
134.Nizam - MPOB - PAID 30/3
135.Osman Zeom - BENTONG - PAID 30/3
136.Kaka - GSC
137.Pan Kian Hiong - SABAHAN - PAID 30/3
138.David Ho - SABAHAN - PAID 30/3
139.Alan Au - SABAHAN - PAID 30/3
140.Mohd Zul Hafiz
141.Amirul Hakim - IIUM - PAID 31/3
142.Wan Sriver
143.Mizan - MERCUMAYA
144.Hisham
145.Eddy Tan - YSL AGROTECH
146.Ali - MPK - PAID 31/3
146.Syafiq - MPK - PAID 31/3
147.Rifana - MPK - PAID 31/3
148.Zakri - MPK - PAID 31/3
149.Jep - BITT - PAID 31/3
150.Khek Ying Ler - KEDAH
151.Ong Choon Wai - KEDAH
152.Irfan - FIREBLADE
153.Syahir - GES8 NUCLEAR
154.Aziz Ismail - GES8 NUCLEAR
155.Aziz Jaafar - GES8 NUCLEAR
156.SM Rozali - GES8 NUCLEAR
157.Istiqlal - GES8 NUCLEAR
158.Dr Hafiz - GES8 NUCLEAR
159.K.E - GES8 NUCLEAR

Perseorangan Wanita (Bukan Kaum Cina)
1.Noratiqah - LEGASI UNITED - PAID
2.Jamilah - LEGASI UNITED - PAID
3.Nur Wahida - LEGASI UNITED - PAID
4.Aina-Zjk
5.Naimah - Zjk
6.Aien - MBPJ - PAID 29/3
7.Sakinah - MTK SPORT
8.Zalina - Lienaoni - PAID 10/3
9.Rosni - Lienaoni - PAID 10/3
10.Hasrina - Tjp - PAID 31/3
11.Nurmarlia - Tjp - PAID 31/3
12.Wan Raziqa - Tjp - PAID 31/3
13.Shu - Yamsenggg - PAID 16/3
14.Hana - Yamsenggg - PAID 16/3
15.Awadah - Yamsenggg - PAID 16/3
16.Puteri Nurlaili Ezzati - Pahang - PAID 1/3
17.Nurul Izati - MPK- PAID 28/3
18.Nurfarahain - MPK - PAID 28/3
19.Saodah - DBKL - PAID
20.Atie - DBKL - PAID
21.Fiza - DBKL - PAID
22.Nana - DBKL - PAID
23.Fitri Abd Rahman - PAID 12/3
24.Nadia - ZJK
25.Intan - ZJK
26.Nuralafiza - MPOB - PAID 30/3
27.Anizah - MPOB - PAID 30/3
28.Norashikin - MPOB - PAID 30/3
29.Nor Ain - MPOB - PAID 30/3
30.Nor Aini - MPOB - PAID 30/3
31.Shahida - GASARC

Berpasukan Terbuka (Cup & Plate)
1.ZJK RHYTM TECH
2.ZJK PHOENIX
3.ZJK MAXXX-P
4.ZJK X-PLODE
5.POLI TT ADDICTS - PAID 2/3
6.KEPIS - Ajim - PAID 28/3
7.WIN WIN - Amy - PAID 20/3
8.MORNING SUN - PAID 8/3 - Lim Khean Beng
9.AH PAW CHICKEN RICE
10.TTS 1 - Mao sheng
11.TTS 2
12.TTS 3
13.TTS 4
14.SB RESOURCES
15.BSB SECRET TEAM A - Peja
16.BSB SECRET TEAM B - Peja
17.BSB SECRET TEAM C - Peja
18.CHOPPER SLAM - PAID 20/3
19.LKS - Law Kok Seng
20.JKR TTC (ipin)
21.OSAKA 6 - Acik Nan - PAID 25/3
22.STRATEGIC TITAN
23.P8 A - PAID 27/3
24.P8 B - PAID 27/3
25.P8 C - PAID 27/3
26.P8 D - PAID 27/3
27.P8 E - PAID 27/3
28.CUTT - Hafeez - PAID 9/3
29.MMU TTC - PAID 18/2
30.MXPS - PAID 29/2
31.SENTRAL WARRIOR - Mazrul - PAID 20/3
32.MTK TTC
33.MPOB A - PAID 30/3
34.BEGINNERS - Khairul PL - PAID 30/3
35.DVVT - PAID 30/3
36.JEMPOL NS
37.KESEDAR - PAID 30/3
38.MERCUMAYA
39.MSA GEWO HYPE EL - PAID 31/3
40.MSA GEWO NANOFLEX - PAID 31/3
41.AROX LUBRICANTS RED
42.AROX LUBRICANTS BLUE
43.MEDIAMEN - PAID 10/3
44.DBKL A - PAID
45.GEGEN REDS
46.GEMA A
47.GEMA B
48.GEMA C
49.GEMA D
50.PADUKA TTC - Zafarul
51.USM A - PAID 14/3
52.USM B - PAID 14/3
53.GES 8 NUCLEAR A
54.MALACCA WARRIORS - PAID 30/3
55.JOEL YAP
56.CHERAS UNION - PAID 30/3
57.UTEM A
58.UTEM B
59.GSS - PAID 30/3
60.PIMPLEHOLICS - PAID 29/3
61.DBKL B - PAID
62.BOON BOON ELECTRIC
63.JASA K - PAID 30/3
64.KOKINIWA
65.USM C - PAID 30/3
66.WAK GONDANG
67.MPOB B - PAID 30/3
68.MPOB C - PAID 30/3
69.GES8 NUCLEAR B - PAID 30/3
70.FIREBLADE JUNIOR - PAID 31/3
71.MPK - PAID 31/3
72.DBKL C - PAID 31/3
73.DBKL D - PAID 31/3
74.BITT - PAID 31/3
75.FIREBLADE - PAID 31/3
76.GEWO MSA FLEXXON - PAID 31/3
77.HUJAN - PAID 31/3

Berpasukan Wanita (Bukan Kaum Cina)
1.LEGASI UNITED - PAID 30/3
2.AaA SPIN (Nooraini) - PAID 4/3
3.ZJK QUEENS A
4.ZJK QUEENS B
5.LIENAONI - PAID 10/3
6.TJP - PAID 31/3
7.DBKL - PAID
8.MTK TTC
9.FIREBLADE A - PAID 31/3
10.MPK - PAID 28/3
11.P8 LADY - PAID 9/3
12.SUPER GREEN - PAID 9/3
13.SUPER JUNIOR - PAID 9/3
14.KESEDAR A - PAID 30/3
15.KESEDAR B - PAID 30/3
16.MPOB A - PAID 30/3
17.MPOB B - PAID 30/3
18.DBKL B - PAID
19.FIREBLADE B - PAID 31/3

Bergu Terbuka
1.Ipin/Ezad - JKR TTC
2.Hanafi/Syaharidanisman - JKR TTC
3.Low Kok Ting/Amy - WIN WIN - PAID 17/2
4.Lim Khean Beng/Lim Kong Peng - MORNING SUN - PAID 8/3
5.Brandon/Hui Ming
6.Malek/Yusri - MORNING SUN
7.Taufiq/Tarmizi - IVMIST - PAID 29/3
8.Tan Ming Song/Tan Wei Sheng - GSS - PAID 30/3
9.Azam/Ezreen - P8
10.Ery/Jumper - MERCUMAYA
11.Daniel/Zul - SB RESOURCES
12.Dr Farhan/Zarul - SB RESOURCES
13.Nan/Uda - OSAKA 6 - PAID 25/3
14.Haziq/Eizlan - MTK
15.Kelvin Chen/Daniel Law - LKS
16.Zamzuri/Airul - PKNS
17.Sharol/Malek - KLO
18.Lan Chabang/Mahathir - CUTT - PAID 9/3
19.Hafeez/Rosman Mat Zin - CUTT - PAID 9/3
20.Samad/Pedang Langit - KPPK - PAID 18/3
21.Zainul/Rakan - KPPK - PAID 19/3
22.Pen Siong/Rakan - GEMA
23.Yik Min/Guan Xian - GEMA
24.Wan/Afiq - UiTM - PAID 29/3
25.Safa/Yusri - MPOB - PAID 30/3
26.Nizam/Safwan - MPOB - PAID 30/3
27.Ahmad Syafiq/Nurul Azim - MPOB - PAID 30/3
28.Afiq/Sahak - GEWO MSA
29.Nasir/Sazali - GEWO MSA - PAID 31/3
30.Aimal/Machoman - GEWO MSA
31.Sabri/Mad Nor - DBKL - PAID
32.Faidsal/Kamal - DBKL - PAID
33.Kamal/Razi - DBKL - PAID
34.Samad/Shuk - DBKL - PAID
35.Lennard Teh/Fazari - TTS
36.Izzwan/Cikaro - PERAK
37.Tee Chee Wei/Sia Au Kiat - KLANG UNION
38.Thaimman/Qi Shen - JOEL YAP - PAID 27/3
39.Saw Hua/Afai - JOEL YAP
40.Yap Yeng Yi/Ding Kwan John - UTEM
41.Norsyazani/Syafiq - UTEM
42.Mazlan/Rakan - ZJK
43.Nuzul/Syed - ZJK
44.Nasri/Rakan - ZJK
45.Napi/Suhaidi - ZJK
46.Roland/Bravo - ZJK
47.Maliki/Fauzan - ZJK
48.Zj/Ezat - ZJK
49.Kar xi/Shahmi - ZJK
50.Hafiz/Rakan - ZJK
51.Peja/Shaedan - BSB SECRET TEAM
52.Azam/Sufian - BSB SECRET TEAM
53.Fakhri/Hilmi - BSB SECRET TEAM
54.Istiqlal/Aye - GES 8
55.Rahmad/Munawar - MPS
56.Nazhan Arif/Ooi Chiou Jia - MEDSOC - PAID 29/3
57.Chung Yet Yun/Chen Hock Lee - RASIZI PP CLUB - PAID 9/3
58.Yeoh Shi/Tan Jing yang - GSS - PAID 30/3
59.Fahmin/Ust Rahim - USM - PAID 30/3
60.Alan/David Ho - SABAHAN - PAID 30/3
61.Mazrul/Majid - SENTRAL WARRIOR - PAID 20/3
62.Alex Leow/Zahied - AROX LUBRICANTS - PAID 31/3
63.Ali/Zakri - MPK - PAID 31/3
64.Syafiq/Rifana - MPK - PAID 31/3
65.Khek Ying Ler/Ong Choon Wai - KEDAH
66.Irfan/Dashrul - FIREBLADE
67.Amirul/Mat Yo - IIUM - PAID 31/3
68.Mat Nijang/Rakan

Sebarang pertanyaan/pendaftaran,sila hubungi:
Akmal +60 13-424 0350

Terma & syarat boleh diperolehi dari laman web berikut:

viewtopic.php?f=5&t=5665&p=168778#p168778
BigBear
Superuser
Superuser
 
Posts: 273
Joined: Fri May 11, 2012 5:43 pm
 

Re: Kejohanan Ping Pong Terbuka 1 Malaysia Piala Datuk Bndr

Postby BigBear » Thu Apr 06, 2017 6:04 pm

salam sejahtera,dilampirkan keputusan undian bagi Kejohanan Ping Pong Piala Datuk Bandar Kuala Lumpur 2017 Siri 1
Attachments
Grouping Datuk Bandar 2017.xlsx
undian datuk bandar kuala lumpur
(28.6 KiB) Downloaded 225 times
BigBear
Superuser
Superuser
 
Posts: 273
Joined: Fri May 11, 2012 5:43 pm
 
 

Return to Tournament

Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 2 guests