Kejohanan Piala Datuk Bandar Kuala Lumpur Siri 2 2017

Tournament New/Past

Kejohanan Piala Datuk Bandar Kuala Lumpur Siri 2 2017

Postby BigBear » Fri Oct 13, 2017 7:18 am

Assalamualaikum & Selamat Sejahtera,
Saya selaku penganjur ingin menjemput pihak tuan menyertai pertandingan berikut:-

Nama Kejohanan: Kejohanan PingPong Piala Datuk Bandar Kuala Lumpur Siri 2 2017

Anjuran Bersama: DBKl & Kelab Ping Pong Legasi United

Penaja Utama : DBKL

Penaja Bersama: Joel Yap, Archievers, Boon Boon Electrical, I-City Table Tennis Trading,Zeist Marketing, Gema Marketing, Klang TRS Sdn Bhd,Tuttle Marketing,Cornilleau Malaysia,KBS,Donic Malaysia,Butterfly.

Tarikh Kejohanan: 23,24,25 Disember 2017

Masa Kejohanan: 9.00 pagi- 9.00malam

Tempat Kejohanan: Stadium Badminton Cheras, Jalan Cheras, Taman Pertama, 56000 Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan, Kuala Lumpur.
___________________________________________________________________

1. Tentatif Kejohanan

Sabtu (23 Disember 2017)

7.30am-8.30am- Pendaftaran kategori Perseorangan Terbuka (Handicap).

9.00am-9pm-Perlawanan Perseorangan Terbuka Handicaped (sehingga tamat).


Ahad (24 Disember 2017)

7.30am-8.30am- Pendaftaran Novis Berpasukan Terbuka (Cup & Plate)

9.00am-9.00pm- Perlawanan Berpasukan Terbuka (Cup & Plate) bermula
(sehingga tamat).


Isnin (25 Disember 2017)

7.30am-8.30am- Pendaftaran Bergu Terbuka (Handicap)

9.00am-9.00pm- Perlawanan Bergu Terbuka Handicaped (sehingga tamat).


(TERTAKLUK KEPADA PINDAAN DAN PENYERTAAN)


1.1 Tarikh tutup: 17 Disember 2017

1.2 Undian: 18 Disember 2017 di IPD Banting, Selangor Darul Ehsan.


2. KATEGORI

2.1 Perseorangan Terbuka (Handicaped)
2.2 Berpasukan Terbuka (Cup & Plate)
2.3 Bergu Terbuka


3. UNDANG UNDANG RASMI PERTANDINGAN

3.1 Kejohanan ini akan dijalankan mengikut Undang-Undang ITTF yang berkuatkuasa serta diterima pakai oleh Persatuan Ping Pong Malaysia dan peraturan-peraturan lain yang ditetapkan oleh Jawatankuasa Penganjur.

3.2 Hanya getah yang disenaraikan dalam ‘List Authorised Racket Covering’ No. 2015A, berkuatkuasa 31 Mac 2017 –1 Oktober 2017 sahaja yang dibenarkan.

3.3 Sebarang bantahan mengenai getah yang diubahsuai hendaklah dilakukan SEBELUM perlawanan dimulakan dan bantahan tidak akan diterima selepas perlawanan tamat.


4. KELAYAKAN PESERTA

4.1 PERSEORANGAN TERBUKA (HANDICAPED)

4.1.1 Terbuka kepada semua warganegara Malaysia.

4.1.2 Sistem Handicap digunakan bagi menentukan aras pemain iaitu:

a) Level A: Pemain yang pernah mewakili NEGARA = 0 point;
b) Level B: Pemain yang pernah mewakili NEGERI / SUKMA / PERPADUAN / REMAJA KEBANGSAAN /
SUPERLIGA/ REMAJA NEGERI = 2 point;
c) Level C: Pemain NOVIS = 4 point.

4.1.3 Pemain pada klausa 4.1.2 yang berumur dibawah 15 tahun ke bawah ( sebelum 1/1/2002) dikira NOVIS manakala yang berumur 60 tahun keatas ( selepas 1/1/1957) keatas dikira sebagai pemain Level B.

4.1.4 Penganjur berhak menggunakan budi bicara di dalam memutuskan status / penyertaan para pemain. Keputusan penganjur adalah muktamad.


4.2 BERPASUKAN NOVIS TERBUKA (Cup & Plate)

4.2.1 Terbuka kepada semua warganegara Malaysia sahaja.

4.2.2 Pemain yang pernah bermain dalam kejohanan NEGARA /NEGERI / PERPADUAN /REMAJA KEBANGSAAN tidak dibenarkan menyertai acara ini (bagi Tentera/Polis dikecualikan dari syarat ini)

4.2.3 Pemain yang berstatus Remaja Negeri & Sukma hanya dibenarkan seorang sahaja dan tidak dibenarkan berada dalam satu-satu pasukan yang sama. (bagi Tentera/Polis dikecualikan dari syarat ini)

4.2.4 Pemain berikut dikira sebagai Novis dan dibenarkan menyertai kategori ini:

a)Pemain yang berumur 15 tahun kebawah ( sebelum 1/1/2002) bagi klausa 4.2.2 & 4.2.3.

b)Pemain NEGERI yang berumur 55 tahun ke atas ( selepas 1/1/1962), pemain PERPADUAN yang berumur 40 tahun ke atas ( selepas 1/1/1977) yang berada di klausa 4.2.2 namun SEORANG sahaja yang dibenarkan berada dalam satu-satu pasukan.

c)Pemain wanita tidak dikira kecuali yang pernah mewakili NEGARA/REMAJA KEBANGSAAN tidak dibenarkan.

4.2.5 Penganjur berhak menggunakan budi bicara di dalam memutuskan status / penyertaan para pemain. Keputusan penganjur adalah muktamad.

4.3 BERGU TERBUKA

4.3.1 Terbuka kepada semua warganegara Malaysia

4.3.2 Pemain yang pernah bermain dalam kejohanan NEGERI / SUKMA / LIGA SUPER/ PERPADUAN / REMAJA NEGERI/REMAJA KEBANGSAAN dibenarkan menyertai kategori ini tetapi tidak dibenarkan berpasangan sesama sendiri.

4.3.3 Pemain yang berada diklausa 4.3.2 yang berumur dibawah 15 tahun kebawah (sebelum 1/1/2002) dan 60 tahun keatas (selepas 1/1/1957) dikira sebagai pemain novis.

4.3.4 Pemain wanita tidak dikira kecuali yang pernah mewakili NEGARA/REMAJA KEBANGSAAN tidak dibenarkan.

4.3.5 Penganjur berhak menggunakan budi bicara di dalam memutuskan status / penyertaan para pemain. Keputusan penganjur adalah muktamad.

5. FORMAT BAGI KATEGORI BERPASUKAN
5.1 BERPASUKAN NOVIS TERBUKA(Cup & Plate)

5.1.1 Jumlah pemain berdaftar; minima 3 orang dan maksima 4 orang.

5.1.2 Pemain lelaki dan wanita dibenarkan bermain di dalam satu pasukan.

5.1.3 Hanya seorang pemain di dalam setiap pasukan dibenarkan bermain dua kali sama ada perseorangan pertama dan bergu atau perseorangan kedua dan bergu.

5.1.4 Format perlawanan adalah 2 perseorangan & 1 bergu. Susunan perlawanan adalah seperti berikut:-

Perlawanan pertama :Perseorangan pertama
Perlawanan kedua : Perseorangan kedua
Perlawanan ketiga : Bergu

5.1.5 Pasukan-pasukan yang berdaftar akan dibahagikan kepada beberapa kumpulan, iaitu 3 ataupun 4 pasukan (bergantung kepada jumlah penyertaan) dalam setiap kumpulan akan bermain secara liga.


5.1.6 Format Permainan:-

• Peringkat kumpulan, liga satu pusingan

• Semua pasukan akan layak ke pusingan kedua yang akan dijalankan secara format kalah mati.

• Johan & Naib Johan setiap kumpulan bermain dalam Pusingan Kalah mati CUP manakala Tempat 3 & 4 akan bermain dalam pusingan kalah mati PLATE.

• Kiraan 11 mata, terbaik 5 set.

6. YURAN PENYERTAAN

6.1 Perseorangan Terbuka (Handicaped)- RM30.00

6.2 Berpasukan Terbuka- RM120.00

6.3 Bergu Terbuka- RM50.00



7. HADIAH

7.1 Berpasukan Novis Terbuka (Cup & Plate):-

Cup
Johan : RM2000.00 + medal + Piala pusingan + Piala Iringan

Naib Johan : RM1000.00 + medal

Separuh Akhir : RM500.00 + medal
Suku Akhir: RM200.00 + medal


Plate
Johan : RM300.00 + medal

Naib Johan : RM200.00 + medal

Separuh Akhir : RM100.00 + medal


7.3 Bergu Terbuka

Johan-RM600 + Medal

N.Johan- RM400 + Medal

Ketiga & Keempat-RM150 + Medal

Suku Akhir x 4- RM80 + Medal



7.4 Perseorangan Terbuka (Handicaped)

Johan-RM600 + Medal

N.Johan- RM400 + Medal

Ketiga&Keempat-RM150 + Medal

Suku Akhir x 4- RM80 + Medal


8. PEMBERIAN MATA DAN PENENTUAN KEMENANGAN PASUKAN / BERGU / PERSEORANGAN.

8.1 Pemberian mata dan penentuan kemenangan adalah berdasarkan format berikut:

(a) Menang : 2 mata
(b) Kalah : 0 mata

8.2 Sekiranya setelah semua perlawanan di peringkat liga selesai dan jika didapati 2 pasukan / pasangan atau lebih memperolehi jumlah mata yang sama, maka tatacara mengikut susunan kaedah berikut akan diambilkira bagi menentukan pemenang di antara pasangan yang memperolehi mata yang sama banyak:-

8.3. Sekiranya ada 2 perseorangan/ pasukan/ pasangan yang memperolehi mata yang sama, maka Johan Kumpulan akan ditentukan di atas berdasar keputusan di antara 2 pasukan/pasangan tersebut.

8.4 Andaikata terdapat 3 pasukan/pasangan yang memperolehi jumlah mata yang sama, maka kaedah berikut akan digunakan mengikut urutan.

(a) Bilangan Perlawanan : Nisbah menang / kalah
(b) Bilangan Permainan/Set : Nisbah menang / kalah
(c) Bilangan mata permainan : Nisbah menang / kalah


9. MENARIK DIRI

9.1 Menarik diri (walkover) adalah tidak dibenarkan. Jika ini berlaku, pasukan/bergu/perseorangan berkenaan akan dibatalkan penyertaannya dan wang penyertaan tidak akan dikembalikan.

9.2 Pasukan / pasangan / perseorangan yang lewat 10 minit dari masa yang ditetapkan (tanpa alasan yang munasabah) akan dianggap memberi kemenangan percuma kepada pihak lawan dengan kiraan 3-0.

9.3 Semua keputusan perlawanan terdahulu pasukan / pasangan yang menarik diri akan tidak akan diambil kira.

10. PERKARA AM

10.1 Pihak penganjur berhak memanjangkan masa kejohanan sekiranya berlaku sesuatu yang di luar jangkaan ( tidak dapat dielakkan ).

10.2 Pihak penganjur berhak membatalkan penyertaan pemain/pasukan yang melanggar peraturan.

10.3 Jika terdapat sebarang masalah atau kerumitan yang tidak diperuntukkan di dalam peraturan-peraturan ini, Jawatankuasa penganjur akan memutuskan dan keputusan adalah muktamad.

10.4 Pihak penganjur berhak menambah atau membuat perubahan ke atas peraturan-peraturan yang dianggap perlu untuk melancarkankan perjalanan kejohanan ini.

10.5 Jawatankuasa pertandingan akan menjadi Juri Bantahan.

10.6 Sebarang bantahan (kecuali syarat 3.3) hendaklah dikemukakan dalam 30 minit selepas tamat perlawanan beserta cagaran wang tunai sebanyak RM300.00. Wang cagaran tidak akan dikembalikan jika bantahan tidak disabitkan.


11. PENGADIL

11.1 Untuk perlawanan liga,pusingan kedua,ketiga dan suku akhir dalam acara berpasukan,bergu dan perseorangan,kerjasama adalah dipohon daripada pemain untuk menjadi pengadil.

11.2 Pengadil hanya disediakan mulai peringkat separuh akhir hingga akhir.






12. BORANG PENYERTAAN DAN BAYARAN

12.1 Para peserta DIWAJIBKAN menjelaskan bayaran penyertaan terlebih dahulu sebagai pengesahan penyertaan atau "booking" sebelum tarikh tutup kejohanan.
Slip bayaran hendaklah disertakan dengan borang penyertaan kejohanan dan hendaklah diemailkan kepada pialadatukbandarkualalumpur@gmail.com atau dihantar secara whatssup/wechat/sms kepada urusetia kejohanan berikut :
(Akmal 013-4240350)

12.2 Bayaran terus boleh dibuat ke akaun bank tersebut:

NAMA BANK : Maybank

NO. AKAUN : 562731119285

BAYAR KEPADA : Klang TRS Cleaning Services


12.3 Penyertaaan adalah adalah berdasarkan ‘First Come First Serve’ dan tertakluk kepada penerimaan yuran pendaftaran.

12.4 Sekiranya selepas tarikh tutup pada 1 April 2017 dan penyertaan melebihi dari kuota, maka pasukan yang telah menjelaskan yuran penyertaan akan diterima serta disahkan penyertaan, walaupun mendaftar pada ‘last minute’.


13. BOLA KEJOHANAN

13.1 Bola 40+ 3 bintang berjenama XSF berwarna putih akan digunakan dalam kejohanan ini. (Tertakluk kepada pindaan)

14. KESELAMATAN

14.1 Pihak penganjur tidak akan bertanggung jawab keatas sebarang kemalangan / kecederaan / kerugian / kehilangan harta benda pemain sebelum, semasa atau selepas kejohanan ini.

14.2 Semua pemain diminta mematuhi arahan dari pihak penganjur dari masa ke semasa.

14.3 Kerjasama diminta dari semua pemain agar menjaga kebersihan dewan dan persekitarannya.


15. PENGINAPAN

Pihak penganjur tidak meyediakan atau menguruskan penginapan untuk peserta.


16. KUDAPAN

Gerai menyediakan sarapan pagi, makan tengahari, minum petang serta makan malam akan disediakan (secara berbayar) di sebelah dewan permainan.

Sebarang pertanyaan dan info mengenai kejohanan ini,sila hubungi :-

Bob (Pendaftaran) -011-14310464
Harris (Teknikal)- 019-4786796
BigBear
Superuser
Superuser
 
Posts: 278
Joined: Fri May 11, 2012 5:43 pm
 

Re: Kejohanan Piala Datuk Bandar Kuala Lumpur Siri 2 2017

Postby BigBear » Mon Nov 20, 2017 11:36 am

Tinggal 27 hari sahaja lagi untuk mendaftar!!!


Kejohanan Ping Pong Piala Datuk Bandar Siri 2 2017

Tarikh: 23-25/12/2017 (Sabtu-Isnin)

Tempat: Stadium Badminton Cheras Kuala Lumpur.

Syarat Kejohanan: http://pp4m.com/v2/distribution/viewtop ... e87089674f

Booking List setakat 20/11/2017

Tarikh tutup:17/12/2017

Berpasukan Novis Terbuka (Cup &Plate)
(Max 96 pasukan)

1-Alor Bakat (hadzwan)
2-I-City Fighters (Idzham)
3-DBKL (faidsal)
4-Joel Yap (saw hua)
5-Boon Boon Electrical (Boon Boon)
6-MSA Gewo Hype Kr (Ben)
7-Gombak Epal (Raslan)
8-SPC paid 7/11
9-Tranung Union A (izzat)
10-Tranung Union B (izzat)
11-Tranung Union C (izzat)
12-Tranung Union D (izzat)
13-Tranung Union E (Izzat)
14-Koberang Mannol TTC (Kama)
15-Koberang DHS TTC (Kama)
16-Poly TT (Zulaizat)
17-Poly TT Jr (Zulaizat)
18-ATM A (adi)
19-ATM B (adi)
20-ATM C (adi)
21-Ah paw Chicken Rice (ah choy)
22-Navy A (adi)
23-Navy B (adi)
24-Navy C (adi)
25-KPPK A (arel)paid 7/11
26-KPPK B(arel)paid 7/11
27-KPPK C(arel)paid 11/11
28-KPPK D(arel)paid 7/11
29-Ampang Table Tennis A
30-Ampang Table Tennis B
31-Batu 9 Cheras A (mr tee)
32-Batu 9 Cheras B (mr tee)
33-Ges 8 A (dr hapis)
34-Ges 8 B (dr hapis)
35-Ges 8 C (dr hapis)
36-Ges 8 D (dr hapis)
37-Sri Serai A (mizan)paid 16/11
38-Sri Serai B (mizan)paid 16/11
39-Sri Serai C (mizan)
40-KPPM A (yshazali)
41-KPPM B (yshazali)
42-DynamicTTFighter X (hilman)
43-DynamicTTFighter Z (hilman)
44-JUPEM A (din pos)
45-JUPEM B (din pos)
46-JUPEM C (din pos)
47-JUPEM D (din pos)
48-Morning Sun paid 30/10
49-Kepis A (hj karim)
50-Kepis B (hj karim)
51-Kepis C (hj karim)
52-Pandamaran TT (duncan)
53-Cheras Union (wan seng)
54-Gajah Terbang A(farul)
55-Gajah Terbang B (farul)
56-Bukit Indah A (usop)
57-Bukit Indah B (usop)
58-Bukit Indah C (usop)
59-JKWP (hafiz)
60-PKNS A (wan sriver)
61-PKNS B (wan sriver)
62-PKNS C (wan sriver)
63-Boon Boon Electrical A (Boon Boon)
64-Boon Boon Electrical B (Boon Boon)
65-Boon Boon Electrical C (Boon Boon)
66-Boon Boon Electrical D (Boon Boon)
67-KPPK E (arel)paid 11/11
68-Perak Yeop
69-Venom Wisdom (ramzi)
70-Bukit Aman (nizam)
71-P8A
72-P8B
73-P8C
74-P8D
75-P8E
76-P8F
77-P8G
78-P8H
79-Arox Lubricants (willy)
80-Kenton Loopers (tony) paid 12/10
81-Win Win (amy) paid 7/11
82-BSB A (fendy)
83-BSB B (fendy)
84-Osaka 6 (nan)
85-
86-
87-
88-
89-
90-
91-
96-



Perseorangan Terbuka (Handicapped)
(Max 120 players)

1-Alor Bakat
2-Alor Bakat
3-Man Bentong
4-Gewo Titiwangsa
5-Gewo Titiwangsa
6-Gombak Epal
7-Gombak Epal
8-Gombak Epal
9-JKR K.LGT
10-Maling
11-Polytt
12-Polytt
13-Polytt
14-Joel Yaps
15-Pandamaran TT
16-ATM
17-ATM
18-ATM
19-ATM
20-ATM
21-ATM
22-ATM
23-ATM
24-ATM
25-ATM
26-ATM
27-ATM
28-Navy
29-Navy
30-Navy
31-Navy
32-Navy
33-Nazrifx
34-Abg Ramli
35-I-city Fighters
36-Win Win paid 7/11
37-Win Win paid 7/11
38-Sri Serai paid 16/11
39-Sri Serai paid 16/11
40-Sri Serai paid 16/11
41-Sri Serai paid 16/11
42-Sri Serai paid 17/11
43-KPPM
44-KPPM
45-KPPM
46-KPPM
47-KPPM
48-JUPEM
49-JUPEM
50-JUPEM
51-JUPEM
52-Mazrul (icity)
53-morning sun paid 30/10
54-morning sun paid 30/10
55-zafarul (gajah terbang)
56-akmal ((gajah terbang)
57-Mohammad (gajah terbang)
58-Megat (gajah terbang)
59-ayed (gajah terbang)
60-eng teck (gajah terbang)
61-Pudin (gajah terbang)
62-boon boon
63-boon boon
64-boon boon
65-boon boon
66-boon boon
67-boon boon
68-boon boon
69-boon boon
70-boon boon
71-boon boon
72-boon boon
73-boon boon
74-boon boon
75-boon boon
76-boon boon
77-boon boon
78-farid (ges8)
79-afiq (ges 8)
80-hamizan ( perak yeop)
81-Lennard Teh
82-Yusmadi (Melaka) paid 10/11
83-Baba
84-Cheras Union
85-Cheras Union
86-Cheras Union
87-Cikgu Jang
88-Ilham (P8)
89-Dr hapis (ges8)
90-k.e (ges8)
91-megat arafat (ges8)
92-megat yassier (ges8)
93-azmie (ges8)
94-syafiq (ges8)
95-syahir (ges8)
96-yusmizan (mercumaya)
97-Adib (Kelantan)
98-
99-



Bergu Terbuka (Max 120 pair)
1-Alor Bakat
2-Alor Bakat
3-MSA Gewo
4-Gewo Titiwangsa
5-Osman yee/patner
6-Pandamaran TT
7-ATM
8-ATM
9-ATM
10-ATM
11-ATM
12-Navy
13-Navy
14-Navy
15-Navy
16-I-City Fighters
17-SPC
18-Win Win paid 7/11
19-Sri Serai paid 16/11
20-Sri Serai paid 16/11
21-Sri Serai paid 17/11
22-KPPM
23-KPPM
24-KPPM
25-P8
26-Ampang Table Tennis
27-MP Sport
28-Morning Sun paid 30/10
29-Mohammad / ramlan(gajah terbang)
30-Bukit Indah
31-Bukit Indah
32-Joel Yap
33-boon boon
34-boon boon
35-boon boon
36-boon boon
37-boon boon
38-boon boon
39-boon boon
40-boon boon
41-boon boon
42-Perak Yeop
43-Azam/Jisham (p8)
44-Dr Hisham/Ilham (p8)
45-syahir/azmie (ges8)
46-Osaka 6
47-
48-


Pembayaran boleh dibuat pada akaun Maybank 562731119285 Klang Trs Cleaning Services dan sila whatssup resit pembayaran kepada 019-4786796 Harris sebagai bukti pembayaran.
Team: RM120
Single:RM30
Double: RM50

#teamcornilleaumalaysia
#icttt
#pialadatukbandarkualalumpur
BigBear
Superuser
Superuser
 
Posts: 278
Joined: Fri May 11, 2012 5:43 pm
 

Re: Kejohanan Piala Datuk Bandar Kuala Lumpur Siri 2 2017

Postby BigBear » Mon Nov 20, 2017 11:38 am

Tempahan meja Kejohanan Pingpong Piala Datuk Bandar Kuala Lumpur Siri 2 2017.

Salam..Meja 2nd berjenama Challenger beserta net akan dijual selepas tamat Kejohanan Ping Pong Piala Datuk Bandar Kuala Lumpur Siri 2 2017..

Harga RM580/unit (siap penghantaran percuma di kawasan lembah klang yang terpilih sahaja).Meja akan dihantar dalam masa 14 hari selepas kejohanan tamat.

Bagi kawasan lembah klang berikut akan dikenakan charge penghantaran RM50:
1 : putrajaya / cyberjaya
2 : seri kembangan / belakong / bangi /semenyih
3 : ampang / gombak / batu cave / kepong
4 : puncak alam
5 : rawang /batang kali
6 : dan lain lain

Bagi luar kawasan lembah klang,charge penghntaran adalah rm100.

Stok terhad.Siapa cepat dia dapat.Sila hubungi Harris 019-4786796 utk tempahan.

#pialadatukbandarkualalumpur

Booking list setakat 20/11/2017

1-Nasrul 2 unit
2-Farizan 1 unit
3-syazwan 1 unit
4-firdaus 1 unit
5-rizal 1 unit
6-azam 1 unit paid 30/10
7-rashid 1 unit
8-tony 1 unit paid 31/10
9-yusri 1 unit
10-rozainy 1 unit
11-mazlan 2 meja
12-zalma 1 meja
13-aidil 1 meja
14-wan zaki 1 meja
15-adam 1 meja
16-wan 2 meja
17-dato razali 1 meja
18-zamri 3 meja paid 16/11
19-Adly 1 meja paid 16/11

Jika berminat,sila buat bayaran penuh pada akaun tersebut:
Maybank 562731119285 Klang TRS Cleaning Services.Hanya yang membuat bayaran terlebih dahulu akan diterima tempahannya.
BigBear
Superuser
Superuser
 
Posts: 278
Joined: Fri May 11, 2012 5:43 pm
 

Re: Kejohanan Piala Datuk Bandar Kuala Lumpur Siri 2 2017

Postby BigBear » Fri Nov 24, 2017 11:56 am

Tinggal 23 hari sahaja lagi untuk mendaftar!!!


Kejohanan Ping Pong Piala Datuk Bandar Siri 2 2017

Tarikh: 23-25/12/2017 (Sabtu-Isnin)

Tempat: Stadium Badminton Cheras Kuala Lumpur.

Syarat Kejohanan: http://pp4m.com/v2/distribution/viewtop ... e87089674f

Booking List setakat 24/11/2017

Tarikh tutup:17/12/2017

Berpasukan Novis Terbuka (Cup &Plate)
(Max 96 pasukan)

1-Alor Bakat (hadzwan)
2-I-City Fighters (Idzham)
3-TJP (razak)
4-Joel Yap (saw hua)
5-Klang Hokkien Pemuda
6-MSA Gewo Hype Kr (Ben)
7-Gombak Epal (Raslan)
8-SPC paid 7/11
9-Tranung Union A (izzat)
10-Tranung Union B (izzat)
11-Tranung Union C (izzat)
12-Tranung Union D (izzat)
13-Tranung Union E (Izzat)
14-Koberang Mannol TTC (Kama)
15-Koberang DHS TTC (Kama)
16-Poly TT (Zulaizat)
17-Poly TT Jr (Zulaizat)
18-ATM A (adi)
19-ATM B (adi)
20-ATM C (adi)
21-Ah paw Chicken Rice (ah choy)
22-Navy A (adi)
23-Navy B (adi)
24-Navy C (adi)
25-KPPK A (arel)paid 7/11
26-KPPK B(arel)paid 7/11
27-KPPK C(arel)paid 11/11
28-KPPK D(arel)paid 7/11
29-Ampang Table Tennis A
30-Ampang Table Tennis B
31-Batu 9 Cheras A (mr tee)
32-Batu 9 Cheras B (mr tee)
33-Ges 8 A (dr hapis)
34-Ges 8 B (dr hapis)
35-Ges 8 C (dr hapis)
36-Whr Sport (wan hafizudin)
37-Sri Serai A (mizan)paid 16/11
38-Sri Serai B (mizan)paid 16/11
39-Sri Serai C (mizan)
40-KPPM A (yshazali)
41-KPPM B (yshazali)
42-DynamicTTFighter X (hilman)
43-DynamicTTFighter Z (hilman)
44-JUPEM A (din pos)
45-JUPEM B (din pos)
46-JUPEM C (din pos)
47-JUPEM D (din pos)
48-Morning Sun paid 30/10
49-Kepis A (hj karim)
50-Kepis B (hj karim)
51-Kepis C (hj karim)
52-Pandamaran TT (duncan)
53-Cheras Union (wan seng)
54-Gajah Terbang A(farul)
55-Gajah Terbang B (farul)
56-Bukit Indah A (usop)
57-Bukit Indah B (usop)
58-Bukit Indah C (usop)
59-JKWP (hafiz)
60-PKNS A (wan sriver)
61-PKNS B (wan sriver)
62-PKNS C (wan sriver)
63-Boon Boon Electrical A (Boon Boon)
64-Boon Boon Electrical B (Boon Boon)
65-Boon Boon Electrical C (Boon Boon)
66-Boon Boon Electrical D (Boon Boon)
67-KPPK E (arel)paid 11/11
68-Perak Yeop
69-Venom Wisdom (ramzi)
70-Bukit Aman (nizam)
71-P8A
72-P8B
73-P8C
74-P8D
75-P8E
76-P8F
77-P8G
78-P8H
79-P8Z
80-Kenton Loopers (tony) paid 12/10
81-Win Win (amy) paid 7/11
82-BSB A (fendy)
83-BSB B (fendy)
84-Osaka 6 (nan)
85-Arox Lubricants (willy)
86-
87
88-
89-
90-
91-
96-



Perseorangan Terbuka (Handicapped)
(Max 120 players)

1-Alor Bakat
2-Alor Bakat
3-Man Bentong
4-Gewo Titiwangsa
5-Gewo Titiwangsa
6-Gombak Epal
7-Gombak Epal
8-Gombak Epal
9-JKR K.LGT
10-Maling
11-Polytt
12-Polytt
13-Polytt
14-Joel Yap
15-Pandamaran TT
16-ATM
17-ATM
18-ATM
19-ATM
20-ATM
21-ATM
22-ATM
23-ATM
24-ATM
25-ATM
26-ATM
27-ATM
28-Navy
29-Navy
30-Navy
31-Navy
32-Navy
33-Nazrifx
34-Abg Ramli
35-Panasonic (icity)
36-Win Win paid 7/11
37-Win Win paid 7/11
38-Sri Serai paid 16/11
39-Sri Serai paid 16/11
40-Sri Serai paid 16/11
41-Sri Serai paid 16/11
42-Sri Serai paid 17/11
43-KPPM
44-KPPM
45-KPPM
46-KPPM
47-KPPM
48-JUPEM
49-JUPEM
50-JUPEM
51-JUPEM
52-Mazrul (icity)
53-morning sun paid 30/10
54-morning sun paid 30/10
55-zafarul (gajah terbang)
56-akmal (gajah terbang)
57-Mohammad (gajah terbang)
58-Megat (gajah terbang)
59-ayed (gajah terbang)
60-eng teck (gajah terbang)
61-Pudin (gajah terbang)
62-Mizi (boon boon)
63-Aye (boon boon)
64-Ah hong (boon boon)
65-asraf (boon boon)
66-azam (boon boon)
67-fazari (boon boon)
68-osman yee (boon boon)
69-akmal (boon boon)
70-faidsal (boon boon)
71-boon boon
72-boon boon
73-boon boon
74-boon boon
75-boon boon
76-boon boon
77-boon boon
78-farid (ges8)
79-azmie (ges8)
80-k.e (ges8)
81-Dr hapis (ges8)
82-syahir (ges8)
83-Baba
84-Cheras Union
85-Cheras Union
86-Cheras Union
87-Cikgu Jang (icity)
88-Ilham (P8)
89-Yusmadi (Melaka) paid 10/11
90-Lennard Teh
91-yusmizan (mercumaya)
92-hamizan ( perak yeop)
93-chikaro
94-Adib (Kelantan)
95-zairo
96-
97-
98-
99-
100-
101-
102-
103-



Bergu Terbuka (Max 120 pair)
1-Alor Bakat
2-Alor Bakat
3-MSA Gewo
4-Gewo Titiwangsa
5-Whr Sport (wan hafizudin)
6-Pandamaran TT
7-ATM
8-ATM
9-ATM
10-ATM
11-ATM
12-Navy
13-Navy
14-Navy
15-Navy
16-I-City Fighters
17-SPC
18-Win Win paid 7/11
19-Sri Serai paid 16/11
20-Sri Serai paid 16/11
21-Sri Serai paid 17/11
22-KPPM
23-KPPM
24-KPPM
25-P8
26-Ampang Table Tennis
27-MP Sport
28-Morning Sun paid 30/10
29-Mohammad / ramlan(gajah terbang)
30-Bukit Indah
31-Bukit Indah
32-Joel Yap
33-boon boon
34-boon boon
35-boon boon
36-boon boon
37-boon boon
38-boon boon
39-boon boon
40-boon boon
41-boon boon
42-Perak Yeop
43-Azam/Jisham (p8)
44-Dr Hisham/Ilham (p8)
45-syahir/azmie (ges8)
46-Osaka 6
47-Chikaro/rakan
48-
49-
50-
51-


Pembayaran boleh dibuat pada akaun Maybank 562731119285 Klang Trs Cleaning Services dan sila whatssup resit pembayaran kepada 019-4786796 Harris sebagai bukti pembayaran.
Team: RM120
Single:RM30
Double: RM50

#teamcornilleaumalaysia
#icttt
#pialadatukbandarkualalumpur
BigBear
Superuser
Superuser
 
Posts: 278
Joined: Fri May 11, 2012 5:43 pm
 

Re: Kejohanan Piala Datuk Bandar Kuala Lumpur Siri 2 2017

Postby BigBear » Mon Dec 04, 2017 1:20 pm

Tinggal 13 hari sahaja lagi untuk mendaftar!!!

Sila jelaskan bayaran sebelum 17/12/2017

Kejohanan Ping Pong Piala Datuk Bandar Siri 2 2017

Tarikh: 23-25/12/2017 (Sabtu-Isnin)

Tempat: Stadium Badminton Cheras Kuala Lumpur.

Syarat Kejohanan: http://pp4m.com/v2/distribution/viewtop ... e87089674f

Booking List setakat 4/11/2017

Berpasukan Novis Terbuka (Cup &Plate)
(Max 96 pasukan)

1-Alor Bakat (hadzwan)
2-I-City Fighters (Idzham)
3-TJP (razak)
4-Joel Yap (saw hua)
5-Klang Hokkien Pemuda (tan boon tiong)
6-Whr Sport (wan hafizudin)
7-Gombak Epal (Raslan)
8-SPC paid 7/11
9-Tranung Union A (izzat)
10-Tranung Union B (izzat)
11-Tranung Union C (izzat)
12-Tranung Union D (izzat)
13-Tranung Union E (Izzat)
14-Koberang Mannol TTC (Kama)
15-Koberang DHS TTC (Kama)
16-Poly TT A(Zulaizat) paid 29/11
17-Poly TT B (Zulaizat) paid 29/11
18-ATM A (adi)
19-ATM B (adi)
20-ATM C (adi)
21-Ah paw Chicken Rice (ah choy)
22-Navy A (adi)
23-Navy B (adi)
24-Navy C (adi)
25-KPPK A (arel)paid 7/11
26-KPPK B(arel)paid 7/11
27-KPPK C(arel)paid 11/11
28-KPPK D(arel)paid 7/11
29-KPPK E (arel)paid 11/11
30-Ampang Table Tennis A
31-Ampang Table Tennis B
32-Batu 9 Cheras A (mr tee)
33-Batu 9 Cheras B (mr tee)
34-Ges 8 A (dr hapis)paid 28/11
35-Ges 8 B (dr hapis)
36-Ges 8 C (dr hapis)
37-Sri Serai A (mizan)paid 16/11
38-Sri Serai B (mizan)paid 16/11
39-Sri Serai C (mizan)
40-KPPM A (yshazali)
41-KPPM B (yshazali)
42-DynamicTTFighter X (hilman)
43-DynamicTTFighter Z (hilman)
44-JUPEM A (din pos)
45-JUPEM B (din pos)
46-JUPEM C (din pos)
47-JUPEM D (din pos)
48-Morning Sun paid 30/10
49-Kepis A (hj karim) paid 1/12
50-Kepis B (hj karim) paid 1/12
51-Kepis C (hj karim) paid 1/12
52-Pandamaran TT (duncan)
53-Cheras Union (wan seng) paid 3/12
54-Gajah Terbang A(farul)
55-Gajah Terbang B (farul)
56-Bukit Indah A (usop)
57-Bukit Indah B (usop)
58-Bukit Indah C (usop)
59-Lange Noppen (suhaimi)
60-PKNS A (wan sriver)
61-PKNS B (wan sriver)
62-PKNS C (wan sriver)
63-PKNS D (Wan sriver)
64-Boon Boon Electrical B (Boon Boon)
65-Boon Boon Electrical C (Boon Boon)
66-Boon Boon Electrical D (Boon Boon)
67-Boon Boon Electrical E (Boon Boon)
68-Boon Boon Electrical A (Boon Boon)
69-Venom Wisdom (ramzi) paid 21/11
70-Bukit Aman (nizam)
71-P8A
72-P8B
73-P8C
74-P8D
75-P8E
76-P8F
77-P8G
78-P8H
79-P8Z
80-Kenton Loopers (tony) paid 12/10
81-Win Win (amy) paid 7/11
82-BSB A (fendy)
83-BSB B (fendy)
84-Osaka 6 (nan)
85-Arox Lubricants (willy)
86-STTC
87-MSA Gewo Hype Kr (Ben)
88-Msa gewo nanoflex (ben)
89-Msa gewo refflex (ben)
90-Msa gewo proton (ben)
91-MSA gewo puchong A (Faizam)
92-MSA gewo puchong B (Faizam)
93-MSA Beginner (Ben)
94-Perak Yeop
95-Wan TT (wan)
96-





Perseorangan Terbuka (Handicapped)
(Max 120 players)

1-Alor Bakat
2-Alor Bakat
3-Man Bentong
4-Gewo Titiwangsa
5-Gewo Titiwangsa
6-Gombak Epal
7-Gombak Epal
8-Gombak Epal
9-JKR K.LGT
10-Maling
11-Iyadra (polytt)paid 29/11
12-Fauzan (polytt)paid 29/11
13-Arip paid (polytt) paid 29/11
14-Joel Yap
15-Pandamaran TT
16-ATM
17-ATM
18-ATM
19-ATM
20-ATM
21-ATM
22-ATM
23-ATM
24-ATM
25-ATM
26-ATM
27-ATM
28-Navy
29-Navy
30-Navy
31-Navy
32-Navy
33-Nazrifx
34-Abg Ramli laicheekang paid 3/12
35-Yusmadi (Melaka) paid 10/11
36-Win Win paid 7/11
37-Win Win paid 7/11
38-Sri Serai paid 16/11
39-Sri Serai paid 16/11
40-Sri Serai paid 16/11
41-Sri Serai paid 16/11
42-Sri Serai paid 17/11
43-Arif (sri serai)
44-Aina (sri serai)
45-Ckgu Mim (sri serai)
46-Nasrol (sri serai)
47-Lennard Teh
48-JUPEM
49-JUPEM
50-JUPEM
51-JUPEM
52-yusmizan (mercumaya)
53-hamizan ( perak yeop)
54-morning sun paid 30/10
55-morning sun paid 30/10
56-akmal (gajah terbang)
57-Mohammad (gajah terbang)
58-Megat (gajah terbang)
59-ayed (gajah terbang)
60-eng teck (gajah terbang)
61-Pudin (gajah terbang)
62-Mizi (boon boon)
63-Aye (boon boon)
64-Ah hong (boon boon)
65-asraf (boon boon)
66-azam (boon boon)
67-fazari (boon boon)
68-osman yee (boon boon)
69-akmal (boon boon)
70-faidsal (boon boon)
71-zaidan (boon boon)
72-cikgu jang (boon boon)
73-Gan Ching Leong (boon boon)
74-Lee boon chong (boon boon)
75-Chey chi hong (boon boon)
76-Gan ching keat (boon boon)
77-CHUA JIN HUI (boon boon)
78-thaiman (boon boon)
79-wong qi shen (boon boon)
80-ah meng (boon boon)
81-bob (boon boon)
82-syahir (ges8)
83-Azizan (ges8)
84-Rozli (ges 8)
85-Afiq (ges8)
86-farid (ges8)
87-azmie (ges8)
88-k.e (ges8)
89-Aziz Ismail (ges8)paid 28/11
90-Aziz Jaafar (ges 8)
91-mamat (ges 8)
92-Dr hapis (ges8)
93-Ilham (P8)
94-Cheras Union paid 3/12
95-Cheras Union paid 3/12
96-Zamzuri (PKNS)
97-Syazwan (PKNS)
98-Imran (PKNS)
99-Panasonic (icity) paid
100-Mazrul (icity) paid 21/11
101-Idzham (icity)
102-KPPM
103-KPPM
104-KPPM
105-KPPM
106-KPPM
107-Shahmi TU
108-Aidil Ismail TU
109-Azlan Awi TU
110-Saiful Bahri TU
111-Masrin TU
112-Suhairi Sulong TU
113-Mahafeez TU
114-Hakim TU
115-Faizal TU
116-Fendi TU
117-Amir TU
118-Amirul Azhar TU
119-Ayub TU
120-Izzat TU
121-Rahmat TU
122-Nuzul TU
123-Fazli (Gillerspin)
124-Fadzil (Gillerspin)
125-Adib (Kelantan)
126-chikaro
127-zairo
128-Baba
129-Hafiz Yunus (NBPP) paid 27/11
130-wan muhd irfan (s1)
131-Adam Irfan (s1)
132-Fathi Azizuddin (s1)
133-Muhd Harith (s1)
134-syahid (bsb)
135-rozairi (bsb)
136-safar (bsb)
137-danial (bsb)
138-mazlan (bsb)
139-zul (bsb)
140-fendy (bsb)
141-juirjh (bsb)
142-imran (wardatul pilot)
143-aiman (wardatul pilot)
144-sabri (wardatul pilot)
145-Madir (P8)
146-Nazhan (UM) paid 4/12
146-Izwan (MTK)


Bergu Terbuka (Max 120 pair)
1-Alor Bakat
2-Alor Bakat
3-MSA Gewo
4-Gewo Titiwangsa
5-Whr Sport (wan hafizudin)
6-Pandamaran TT
7-ATM
8-ATM
9-ATM
10-ATM
11-ATM
12-Navy
13-Navy
14-Navy
15-Navy
16-I-City Fighters
17-SPC
18-Win Win paid 7/11
19-Sri Serai paid 16/11
20-Sri Serai paid 16/11
21-Sri Serai paid 17/11
22-KPPM
23-KPPM
24-KPPM
25-P8
26-Ampang Table Tennis
27-MP Sport
28-Morning Sun paid 30/10
29-Mohammad / ramlan(gajah terbang)
30-Bukit Indah
31-Bukit Indah
32-Joel Yap
33-Gan ching leong/Lee boon chong(boon boon)
34-Gan ching keat /chey chi hong (boon boon)
35-Han wei/Kim yau (boon boon)
36-Fazari / Akmal (boon boon)
37-Azam / Osman yee (boon boon)
38-Faidsal/ Mizi (boon boon)
39-Irfan / Asraf (boon boon)
40-wan sriver/ thaiman (boon boon)
41-qi shen/ying ler (boon boon)
42-ah meng/zaidan (boon boon)
43-Azam/Jisham (p8)
44-Dr Hisham/Ilham (p8)
45-syahir/azmie (ges8)
46-azizan/farid (ges 8)
47-Aziz Ismail / Wira (ges8)paid 28/11
48-Aziz Jaafar / Zaki (ges8)paid 28/11
49-STTC
50-STTC
51-Gillerspin
52-Arif/Aina (sri serai)
53-Ckgu Mim/Nasrol (sri serai)
54-Izzat /Rahmat TU
55-Aidil Ismail/Shahmi TU
56-Azlan Awi/Suhairi Sulong TU
57-Saiful/Masrin TU
58-Mahafeez/ Hakim TU
59-Faizal/Sariman TU
60-Nuju/ Hanafi TU
61-Amir/Amirul TU
62-Ayub/Fendi TU
63-Chikaro/rakan
64-Osaka6 (nan)
65-Perak Yeop
66-faizul / hafiz
67-syahid/rozairi (bsb)
68-safar/ danial (bsb)
69-mazlan/zul (bsb)
70-fendy/ ery tm (bsb)
71-Afiq /sahak (msa gewo)
72-Airul/Zamzuri (msa gewo)
73-HOW CHEE SEONG (Kl)


Pembayaran boleh dibuat pada akaun Maybank 562731119285 Klang Trs Cleaning Services dan sila whatssup resit pembayaran kepada 019-4786796 Harris sebagai bukti pembayaran.
Team: RM120
Single:RM30
Double: RM50

#teamcornilleaumalaysia
#icttt
#pialadatukbandarkualalumpur
BigBear
Superuser
Superuser
 
Posts: 278
Joined: Fri May 11, 2012 5:43 pm
 

Re: Kejohanan Piala Datuk Bandar Kuala Lumpur Siri 2 2017

Postby BigBear » Sat Dec 16, 2017 12:30 pm

Tinggal 1 hari sahaja lagi untuk mendaftar!!!

Sila jelaskan bayaran sebelum 17/12/2017

Kejohanan Ping Pong Piala Datuk Bandar Siri 2 2017

Tarikh: 23-25/12/2017 (Sabtu-Isnin)

Tempat: Stadium Badminton Cheras Kuala Lumpur.

Syarat Kejohanan: viewtopic.php?f=5&t=5676

Booking List setakat 16/12/2017

Berpasukan Novis Terbuka (Cup &Plate)
(Max 96 pasukan)

1-Alor Bakat (hadzwan)
2-I-City Fighters (Idzham)paid 16/12
3-TJP (razak)
4-Joel Yap (saw hua)
5-Klang Hokkien Pemuda (tan boon tiong)
6-MSA Gewo (Whr)paid 13/12
7-Morning Sun paid 30/10
8-SPC paid 31/10
9-Tranung Union A (izzat)
10-Tranung Union B (izzat)
11-Tranung Union C (izzat)
12-Tranung Union D (izzat)
13-Tranung Union E (Izzat)
14-Koberang Mannol TTC (Kama)paid 6/12
15-Koberang DHS TTC (Kama) paid 6/12
16-Koberang PC TTC (kama) paid 6/12
17-Poly TT B (Zulaizat) paid 29/11
18-Poly TT A(Zulaizat) paid 29/11
19-ATM A (adi) paid 8/12
20-ATM B (adi) paid 8/12
21-ATM C (adi) paid 8/12
22-Navy A (adi)
23-Navy B (adi)
24-Navy C (adi)
25-KPPK A (arel)paid 7/11
26-KPPK B(arel)paid 7/11
27-KPPK C(arel)paid 11/11
28-KPPK D(arel)paid 7/11
29-KPPK E (arel)paid 11/11
30-Ampang Table Tennis A paid 27/10
31-Ampang Table Tennis B paid 27/10
32-Batu 9 Cheras A (mr tee)
33-Batu 9 Cheras B (mr tee)
34-Ges 8 A (dr hapis)paid 28/11
35-Ges 8 B (dr hapis)paid 13/12
36-Ges 8 C (dr hapis)
37-Sri Serai A (mizan)paid 16/11
38-Sri Serai B (mizan)paid 16/11
39-Sri Serai C (mizan)
40-Maluri TTC A (yshazali)paid 15/12
41-Maluri TTC B (yshazali)paid 15/12
42-Maluri TTC C paid 10/12
43-Wan TT (wan)
44-DynamicTTFighter X (hilman)paid 13/12
45-JUPEM B (din pos) paid 11/12
46-JUPEM C (din pos)paid 11/12
47-JUPEM D (din pos)paid 11/12
48-JUPEM A (dr nik)paid 5/12
49-Kepis A (hj karim) paid 1/12
50-Kepis B (hj karim) paid 1/12
51-Kepis C (hj karim) paid 1/12
52-Woodworld's Angels paid 8/12
53-Cheras Union (wan seng) paid 3/12
54-Gajah Terbang A(farul)
55-Gajah Terbang B (farul)
56-Bukit Indah A (usop)paid 15/12
57-Bukit Indah B (usop)paid 15/12
58-Bukit Indah C (usop) paid 15/12
59-Lange Noppen (suhaimi)
60-PKNS A (wan sriver)paid 15/12
61-PKNS B (wan sriver)paid 15/12
62-PKNS C (wan sriver)paid 15/12
63-Mr. Woodworld paid 8/12
64-Boon Boon Electrical A (Boon Boon)
65-Boon Boon Electrical B (Boon Boon)
66-Boon Boon Electrical C (Boon Boon)
67-Boon Boon Electrical D (Boon Boon)
68-MTK Popiah Basah (amirul)
69-Venom Wisdom (ramzi) paid 21/11
70-Bukit Aman (nizam)
71-P8A
72-P8B
73-P8C
74-P8D
75-P8E
76-P8F
77-P8G
78-P8H
79-3PDaku paid 12/12
80-Kenton Loopers (tony) paid 12/10
81-Win Win (amy) paid 23/10
82-BSB A (fendy)paid 15/12
83-BSB B (fendy)paid 15/12
84-Putra Perdana (nasri)
85-Arox Lubricants (willy)
86-MSA Gewo (Hype KR)paid 6/12
87-MSA Gewo (Titiwangsa)paid 6/12
88-Msa gewo (nanoflex)paid 6/12
89-Msa gewo (refflex)paid 6/12
90-Msa gewo (proton)paid 6/12
91-MSA gewo (Beginner)paid 6/12
92-Puchong friendship B (Faizam)
93-puchong friendship A (Faizam)
94-Perak Yeop A paid 9/12
95-Perak Yeop B paid 14/12
96-Layton Bridge paid 5/12
97-Ah paw Chicken Rice (ah choy)
98-Kelab Sukan Serdang Baru paid 6/12
99- Chung Hua High School Klang A
100-Chung Hua High School Klang B
101-STTC
Full

Perseorangan Terbuka (Handicapped)
(Max 120 players)

1-Iffat (kuala selangor)paid 14/12
2-Iqbal (kuala selangor) paid 14/12
3-Man Bentong
4-Aimal (msa gewo titiwangsa)paid 6/12
5-Afiq (msa Gewo Titiwangsa)
6-Adib (Kelantan) 27/11
7-Nazhan (UM) paid 4/12
8-Hadi (koberg)
9-Rizal (JKR Kuala Langat) paid
10-Maling paid 15/12
11-Fadzil (polytt)paid 29/11
12-Fadzli (polytt)paid 29/11
13-Arip (polytt) paid 29/11
14-Wan Muhd Hazmi paid 15/12
15-Duncan (Pandamaran TT)
16-NASSIER (ATM) paid 8/12
17-MALIKI (ATM) paid 8/12
18-WAN HUSSIN (ATM) paid 8/12
19-JEFRI (ATM) paid 8/12
20-ANWAR (ATM) paid 8/12
21-Zulkefli Aplus (ATM) paid 8/12
22-SUKAIRI (ATM) paid 8/12
23-ADIMADZLIESHAH (ATM) paid 8/12
24-nan (osaka 6) paid 15/12
25-Ajit (Gewo Kuantan)paid 12/12
26-Akim (Gewo Kuantan)paid 12/12
27-Boboi (Gewo Kuantan)paid 12/12
28-Wahid (Gewo Kuantan)paid 12/12
29-Sabri (DBKL)paid
30-Maro Nakajima (maktab cheras)
31-Faiz (KUIS)paid 15/12
32-Lennard Teh paid 15/12
33-Nazrifx paid 10/12
34-Abg Ramli laicheekang paid 3/12
35-Yusmadi (Melaka) paid 10/11
36-Low kwok ting (win win)paid 23/10
37-Mie a Sim (win win) paid 23/10
38-Sri Serai paid 16/11
39-Sri Serai paid 16/11
40-Sri Serai paid 16/11
41-Sri Serai paid 16/11
42-Sri Serai paid 17/11
43-Arif (sri serai)
44-Aina (sri serai)
45-Ckgu Mim (sri serai)
46-Nasrol (sri serai)
47-Sri Serai
48-Dr Nik (JUPEM)paid 5/12
49-Taufiq (ivimist)
50-JUPEM
51-Rashid waimin (miti)paid 16/12
52-Ilham (P8)
53-ayed (gajah terbang)
54-eng teck (gajah terbang)
55-Pudin (gajah terbang)
56-akmal (gajah terbang)
57-Mohammad (gajah terbang)
58-Megat (gajah terbang)
59-Leong yee song (boon boon)
60-Brandon fong (boon boon)
61-bob (boon boon)
62-Mizi (boon boon)
63-Jefferson (boon boon)
64-Ah hong (boon boon)
65-asraf (boon boon)
66-azam (boon boon)
67-fazari (boon boon)
68-osman yee (boon boon)
69-akmal (boon boon)
70-faidsal (boon boon)
71-zaidan (boon boon)
72-cikgu jang (boon boon) paid 15/12
73-Gan Ching Leong (boon boon)
74-Lee boon chong (boon boon)
75-Chey chi hong (boon boon)
76-Gan ching keat (boon boon)
77-CHUA JIN HUI (boon boon)
78-thaiman (boon boon)
79-wong qi shen (boon boon)
80-Wan kucin (ges 8) paid 13/12
81-Alhafiz (ges 8)paid 14/12
82-shida (ges8)
83-Azizan (ges8)
84-Rozli (ges 8) paid 9/12
85-Afiq (ges8) paid 9/12
86-farid (ges8) paid 14/12
87-azmie (ges8)
88-k.e (ges8)
89-Aziz Ismail (ges8)paid 28/11
90-Aziz Jaafar (ges 8)paid 13/12
91-Wira zakaria (ges 8)paid 15/12
92-Dr hapis (ges8)
93-syahir (ges8)
94-alias saidin (ges8) paid 13/12
95-ridzuan jamaluddin( ges8) paid 13/12
96-Latif (ges8)paid 14/12
97-Idzham (icity fighters)paid 16/12
98-Kamarul (icity fighters)paid 16/12
99-Has (icity) paid
100-Mazrul (icity) paid 21/11
101-Ery (maluri ttc) paid 10/12
102-Faiz (maluri ttc)paid 15/12
103-yusmizan (maluri ttc)paid 15/12
104-zahid (maluri ttc)paid 15/12
105-daniel (maluri ttc)paid 15/12
106-raziman (maluri ttc) paid 15/12
107-Shahmi TU
108-Aidil Ismail TU
109-Azlan Awi TU
110-Saiful Bahri TU
111-Masrin TU
112-Suhairi Sulong TU
113-Mahafeez TU
114-Hakim TU
115-Faizal TU
116-Fendi TU
117-Amir TU
118-Amirul Azhar TU
119-Ayub TU
120-Izzat TU
121-Rahmat TU
122-Nuzul TU
123-Madir (P8)
124-Tai Jun Ye (Cheras Union) paid 3/12
125-Marcus Tan (Cheras Union)paid 3/12
126-chikaro
127-hamizan (perak yeop) paid 30/11
128-Baba
129-Hafiz Yunus (NBPP) paid 27/11
130-wan muhd irfan (s1)
131-Adam Irfan (s1)
132-Fathi Azizuddin (s1)
133-Muhd Harith (s1)
134-syahid (bsb)paid 15/12
135-rozairi (bsb) paid 15/12
136-safar (bsb) paid 15/12
137-danial (bsb) paid 15/12
138-mazlan (bsb) paid 15/12
139-zul (bsb) paid 15/12
140-fendy (bsb) paid 15/12
141-juirjh (bsb) paid 15/12
142-imran (wardatul pilot)
143-aiman (wardatul pilot)
144-sabri (wardatul pilot)
145-Akalil (melaka) paid 10/12
146-Lim khean beng (morning sun)
paid 30/10
146-Lim kok peng (morning sun)paid 30/10
147-Vincent Tan (Lyton Bridge)
148-Lai ling Ling(Layton Bridge)paid 11/12
149-Sky Chin(Layton Bridge) paid 11/12
150-Annabelle Tan Jyen Ruan (Layton Bridge)paid 5/12
151-Matthias Tan Yi Ter (Layton Bridge)paid 5/12
152-Reuben Tan Yi Khai (Layton Bridge)paid 5/12
153-Leonard Tan (Layton Bridge)paid 8/12
154-Loh Pooi Yeok (Layton Bridge)paid 8/12
155-Chong Xing Yee (Layton Bridge) paid 8/12
156-Wan Chiao Yee (Layton Bridge)paid 8/12
157-Siew Choon Fatt (KSSB) paid 6/12
158-Teo Kim That (KSSB) paid 6/12
159-Yan Wei Yoon (KSSB) paid 6/12
160-HOW CHEE SEONG (Kl) paid 16/12
161-Aman Ismail paid 12/12
162-Zulkifli (3PDaku) paid 12/12
163-Arif (SSC) paid 16/12
164-Hadi (SSC) paid 16/12
165-azzreen (ump)
166-along (ump)
167-Irfan (BTHO)
168-Datu mifdhal paid 14/12
169-Hazrul (BTR) paid 3/12
170-Fakhzan (BTR)paid 16/12
171-Nasri (Putra Perdana)
172-Said (Putra Perdana)paid 13/12
173- Ah Meng (Putra Perdana) paid 13/12
174-Putih (msa gewo) paid 13/12
175-Ben syafiq(msa gewo) paid 13/12
176-Alaudin (msa gewo) paid 13/12
177-Fadhlur (msa gewo) paid 13/12
178-Chiang (msa gewo) paid 13/12
179-Fakhrul (msa gewo) paid 13/12
180-muslimin (ptm muhibah)
181-sumardi (ptm muhibah)
182-martono (ptm muhibah)
183-sampurno (ptm muhibah)
184-ade (ptm muhibah)
185-dari (ptm muhibah)
186-Hisham (Dkebun) paid 11/12
187-Imran (PKNS) paid 15/12
188-Syazwan (PKNS) paid 15/12
189-Zamzuri (PKNS) paid 15/12
190-Hakim Ruzman (Alor Bakat)
191-Bukit Indah paid 15/12
192-Bukit Indah paid 15/12
193-Sufi (tg karang) paid 15/12
194-Hafiz (umk) paid 15/12



Bergu Terbuka (Max 120 pair)
1-syafiq/hakim (Alor Bakat)
2-hadzwan/fawwaz(Alor Bakat)
3-Jajang/Hairi (MSA GEWO)
4-Aimal/Syazwan (Msa Gewo)paid 6/12
5-wan hafizudin/izmul (Msa Gewo)paid 13/12
6-Lau Yong Pern/ Ang Hung Wei (Chung Hua High School Klang)
7-REMY/ Wan hussin (ATM) paid 8/12
8-WAN Romli/ NASSIER (ATM) paid 8/12
9-Maliki/JEFRI (ATM) paid 8/12
10-ANWAR/ ADi (ATM) paid 8/12
11-AMIR/ Sukairi (ATM) paid 8/12
12-Shahedan/Ijad paid 13/12
13-ah meng/said (Putra Perdana)paid 13/12
14-nasyri/rozaimie (Putra Perdana)paid 15/12
15-Irfan/Huzaifah (BTHO)
16-idzham/kamarul (I-City Fighters)paid 16/12
17-zahied/alex (SPC) paid
18-Low kok ting/mie a sim (win win) paid 7/11
19-Sri Serai paid 16/11
20-Sri Serai paid 16/11
21-Sri Serai paid 17/11
22-Sri Serai
23-Alaudin/Fadhlur (msa gewo)paid 13/12
24-Fakhrul/Chiang Tzw Liang (msa gewo)paid 13/12
25-Hisham/Mie (D’Kebun) paid 11/12
26-Ampang Table Tennis
27-Fadzly/Fadhil (Polytt)
28-Lim kong peng/ lim
Khean beng (morning sun) paid 30/10
29-Mohammad / ramlan(gajah terbang)
30-Bukit Indah
31-Zainudin/Yusri (Simanthai)paid 7/12
32-saw hua/kenny (Joel Yap)
33-Gan ching leong/Lee boon chong(boon boon)
34-Gan ching keat /chey chi hong (boon boon)
35-Han wei/Kim yau (boon boon)
36-Fazari / zaidan(boon boon)
37-Azam / Osman yee (boon boon)
38-Faidsal/ Mizi (boon boon)
39-Bob / Asraf (boon boon)
40-wan sriver/ thaiman (boon boon)
41-qi shen/ying ler (boon boon)
42-jefferson/rakan (boon boon)
43-Azam/Jisham (p8)
44-Dr Hisham/Ilham (p8)
45-syahir/azmie (ges8)
46-azizan/farid (ges 8) paid 14/12
47-Aziz Ismail / Wira (ges8)paid 28/11
48-Aziz Jaafar / Zaki (ges8)paid 28/11
49-alias saidin dan ridzuan jamaluddin (ges8) paid 13/12
50-STTC
51-STTC
52-Arif/Aina (sri serai)
53-Ckgu Mim/Nasrol (sri serai)
54-Izzat /Rahmat TU
55-Aidil Ismail/Shahmi TU
56-Azlan Awi/Suhairi Sulong TU
57-Saiful/Masrin TU
58-Mahafeez/ Hakim TU
59-Faizal/Sariman TU
60-Nuju/ Hanafi TU
61-Amir/Amirul TU
62-Ayub/Fendi TU
63-Chikaro/rakan
64-Rijal/Hilman
65-Afiq/Hamizan (Perak Yeop) paid 9/12
66-Latip/Alhafiz (Perak Yeop) paid 9/12
67-syahid/rozairi (bsb)paid 15/12
68-safar/ danial (bsb) paid 15/12
69-low kar xi/zul (bsb) paid 15/12
70-fendy/ ery tm (bsb) paid 15/12
71-Afiq /sahak (msa gewo)
72-Airul/Zamzuri (msa gewo) paid 11/12
73-Dr Nik/Rakan (JUPEM) paid 5/12
74-Nazirul/Akalil (melaka) paid 10/12
75-Wahid/Nazri (Gewo Kuantan)paid 12/12
76-Ajit/Akim (Gewo Kuantan)paid 12/12



Pembayaran boleh dibuat pada akaun Maybank 562731119285 Klang Trs Cleaning Services dan sila whatssup resit pembayaran kepada 019-4786796 Harris sebagai bukti pembayaran.
Team: RM120
Single:RM30
Double: RM50

#teamcornilleaumalaysia
#icttt
#pialadatukbandarkualalumpur
BigBear
Superuser
Superuser
 
Posts: 278
Joined: Fri May 11, 2012 5:43 pm
 
 

Return to Tournament

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron